Çocuklar İçin

Çocuk oyun parkımız, çeşitli yaş gruplarına hitap eden birçok aktiviteye sahiptir. Renkli salıncaklar, kaydıraklar trambolin gibi eğlenceli oyunlar, çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlar. Deneyimli ekibimiz, çocukların güvenliği için her zaman göz kulak olur. Misafirlerimizin çocukları için güvenli bir ortam sağlamak bizim önceliğimizdir. Ayrıca tüm oyun alanları, düzenli olarak temizlenir ve bakımı yapılır.

Deneyimli ekibimize güvenle emenet edebileceğiniz küçük misafirlerimiz için özenerek hazırladığımız mini kulübümüz tatil boyunca eğlenceli aktiviteleriyle hizmet vermektedir.

Aquaparkımız, çeşitli boyutlarda birçok su kaydırağına sahiptir. Ayrıca, çocuklar için mini kaydıraklar ve su oyun alanları da mevcuttur, böylece tüm aile üyeleri eğlencenin tadını çıkarabilir.

Aquapark (7 Kaydıraklı, 1000 m²)

Mini kaydıraklar, su püskürtme oyuncakları ve yüzen oyun setleri gibi özellikler, çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlar. Ayrıca, çocuk havuzlarımızın etrafında bulunan şezlonglar ve şemsiyeler, ebeveynlerin çocuklarını izlerken rahat bir şekilde dinlenmelerine olanak tanır.

Tatilin keyifli atmosferiyle birleşen sahil oyun parkımız, çocukların enerjilerini atmaları ve eğlenceli vakit geçirmeleri için mükemmel bir yerdir. Altın kumsalın yanı başında bulunan bu renkli ve heyecan verici park, çocukların yüzlerinde gülümsemeyle dolu anlar yaşamasını sağlar.

Adrenalin tutkunları için yüksek hızlı kaydıraklar ve dönüşlerle dolu heyecan verici yeni kaydıraklar hizmetinizdedir.